Serial Wiedźmin Netflixa. Wybór Geralta i dodatkowe sceny w castingach

Serial Wiedźmin Netflixa. Wybór Geralta i dodatkowe sceny w castingach
Filmy i seriale Newsy Polecamy

Lauren S. Hissrich ma dobre wieści dla osób, które czekają na serial Wiedźmin Netflixa. Producentka zaznacza, że już wkrótce ruszają castingi, podczas których wyłonieni zostaną aktorzy do najważniejszych ról. W końcu dowiemy się, kto zagra Geralta, Jaskra, Yennefer i pozostałych bohaterów!

Producentka Lauren S. Hissrich wrzuciła niedawno na Twittera zdjęcie ze słonecznych wakacji z dopiskiem, że będzie musiała zapamiętać te letnie wibracje, kiedy wraz z ekipą wyruszy w środku zimy do Europy Środkowej, gdzie kręcony będzie serial Wiedźmin Netflixa. Tak, to już tej zimy, na przełomie 2018/2019 roku, powstaną pierwsze sceny do oczekiwanego serialu, gdzie Geralt podejmie się kolejnych wiedźmińskich zleceń, zasiecze stado kreatur i zapewne wda się w niejeden romans.

Serial Wiedźmin Netflixa – castingi i dodatkowe sceny

Lauren S. Hissrich podkreśla na Twitterze, że castingi do serialu Wiedźmin ruszają wkrótce. Ekipa odpowiedzialna za produkcję ma z pewnością swoje typy co do tego, kto powinien zagrać Geralta, lecz Lauren z góry uprzedza, by o nie nie pytać, ponieważ i tak nie puści pary z ust. Dowiemy się po prostu w swoim czasie. – Ale jest jeszcze coś ważnego, o czym musicie wiedzieć – czytamy w jej wpisie.

Normalnie, podczas castingu, aktorzy odgrywają sceny za scenariusza odcinka pilotażowego. Ponieważ jednak w przypadku serialu Wiedźmin dane będą przesyłane na cały świat (co oznacza wiele e-maili), istnieje ryzyko wycieku danych, czego Netflix sobie nie życzy. – Dlatego sztab scenarzystów stworzył zupełnie nowe sceny dla naszych głównych bohaterów. Zostały one napisane w celu zilustrowania dokładnego tonu, wibracji, głębi i emocjonalnego rezonansu, którego oczekujemy od Geralta i przyjaciół – podkreśla Lauren S. Hissrich.

Producentka zaznacza, że jeśli w najbliższych tygodniach natkniecie się w internecie na opisy scen z serialu Wiedźmin, zapewne będą one prawdziwe, lecz pozbawione jakichkolwiek spoilerów, ponieważ powstały wyłącznie na potrzeby castingów.

Serial Wiedźmin Netflixa – premiera

Pierwszy sezon serialu Wiedźmin Netflixa zaoferuje nam osiem odcinków, lecz jeszcze musimy uzbroić się w cierpliwość, aż wszystko zobaczymy. Tomasz Bagiński potwierdził w zeszłym tygodniu na łamach portalu Spider’s Web, że premiera jest jeszcze odległa.

Premiera GTA 6 w 2019 roku? Gra zapowiedziana w GTA Online!

Jestem jednym z producentów wykonawczych i śledzę to, co się dzieje, mam kontakt z ludźmi, którzy przy nim pracują. Praca przy serialu to jest praca zespołowa, nie mogę powiedzieć, że mój wpływ gwarantuje ten jeden jedyny i właściwy sposób odczytania powieści. Showrunnerem serialu jest Lauren Hissrich, która bardzo poważnie podchodzi do tego tematu i wykonała dokładny research. W jej zespole jest wielu ludzi, którzy siedzą w książkach Sapkowskiego, zgłębiają tę kulturę. Jestem bardzo dobrej myśli, chociaż oczywiście zobaczymy, jak to wyjdzie za półtora roku, czyli wtedy, gdy ten serial trafi na ekrany – mówi Tomasz Bagiński.

Ze słów Bagińskiego wynika zatem, że serial Wiedźmin Netflixa zadebiutuje na przełomie 2019/2020 roku.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie