Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Premiera GTA 6 w 2019 roku? Gra zapowiedziana w GTA Online!

GTA V nadal świetnie się sprzedaje, Rockstar dba jak może o GTA Online, dlatego mało kto wierzy, że premiera GTA 6 nastąpi zbyt szybko. Jednak w sieciowym trybie GTA V pojawił się zaskakujący komunikat – zapowiedź GTA 6, które mamy zobaczyć już w przyszłym roku.

Każda wzmianka o GTA 6 budzi wielkie zainteresowanie graczy i nic dziwnego – w końcu seria od Rockstar zawsze prezentuje wysoki poziom, a od premiery piątki minęły lata. Premiera GTA 6 nie jest jednak spodziewana zbyt szybko choćby dlatego, że obecna odsłona jest na topie, a deweloperzy mają ręce pełne roboty przy Red Dead Redemption 2. Sieć ponownie jednak zawrzała z powodu GTA 6 – zapowiedź gry pojawiła się w samym GTA Online!

Premiera GTA 6 w 2019 roku, według komunikatu z GTA Online

W GTA Online gracze zauważyli komunikat GTA VI Coming 2019 www.Rockstargames.com i wielu graczy zwyczajnie zatkało. Co to ma znaczyć? Jakiś żart, błąd, czy może to działania hakerów?

Yennefer z Wiedźmina 3 na genialnym cosplay’u

Jeśli rzeczywiście premiera GTA 6 ma nastąpić w 2019 roku, to Rockstar skrzętnie ukrywał do tej pory ten fakt i przez ostatnie lata pracował nad kolejną odsłoną serii Grand Theft Auto w tajemnicy.

Ciężko uwierzyć w komunikat o szybkiej premierze szóstki. Przecież deweloperzy pochwaliliby się tym choćby na targach E3 2018. W sieci lądują jednak doniesienia o komunikacie, który pojawia się na ekranach niektórych graczy.

GTA 6 – screeny z zapowiedzią w GTA Online

GTA 6 – gameplay z zapowiedzią w GTA Online


Dajcie znać, czy dajecie wiarę w komunikat o premierze GTA 6 i jak Waszym zdaniem powinna/może wyglądać nowa odsłona. Zachęcamy również do naszego obszernego materiału GTA VI – premiera, mapa, świat, bohaterowie, battle royale w online, innowacje w serii. Redakcyjne rozważania.

Po co się śpieszyć z zapowiedzią GTA 6…

… kiedy to niemal pięcioletnia piątka nadal jest rozchwytywana przez graczy? Firma Take-Two podała w maju tego roku, że Grand Theft Auto V rozeszło się w ponad 95 mln egzemplarzy. Od razu przypominamy, że w lutym tego roku była mowa o 90 mln, zatem wystarczyły trzy miesiące, by kolejne 5 mln kopii trafiło w ręce graczy. Niesamowity wynik.

Tylko czekać, aż GTA V przekroczy pułap 100 mln sprzedanych sztuk, co zapewne nastąpi do końca tego roku.

GTA V – tryb sieciowy pobija rekord

To jednak nie jedyne wieści, które skutecznie odsuwają premierę GTA VI w czasie. Take-Two podało w maju, że pierwsze trzy miesiące tego roku były najlepszym kwartałem w historii GTA Online. Gracze siedzą na serwerach i bawią się nowościami, które regularnie udostępniają deweloperzy. Choć są to zazwyczaj drobnostki, jak nowe pojazdy i tryby adwersarza, widocznie to wystarcza, by zainteresowanie GTA Online zostało podtrzymane.

Skoro idzie tak dobrze, to Rockstar nie zamierza rezygnować ze wsparcia sieciowego trybu GTA V. Take-Two obiecuje jeszcze więcej nowej zawartości w GTA Online. Już czekamy na dodatek Nocne kluby!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%