Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Serial Wiedźmin. Opublikowano fragment scenariusza drugiego sezonu

Netflix zaprezentował fragment fabuły nowego sezonu. Czym zaskoczy nas serial Wiedźmin?

Wiemy, że dojdzie do krwawej potyczki, w której zadaniem Geralta będzie ochrona Nivellena. Mowa o synu bogatego przywódcy bandytów, który zostaje przemieniony w potwora. Poinformowano, że wspomniana część fabuły rozgrywać się będzie w górskiej wiosce. Całość przywodzi na myśl scenariusz opowiadania Ziarno prawdy, w którym Geralt spotykał Nivellena.

Na stronie przedstawiono również opis fabuły drugiego sezonu:

Przekonany, że Yennefer zginęła w bitwie o Wzgórze Sodden, Geralt z Rivii zabiera księżniczkę Cirillę w najbezpieczniejsze miejsce, jakie zna — dom jego dzieciństwa w Kaer Morhen. Podczas gdy za jego murami królowie, elfy, ludzie i demony walczą o panowanie na Kontynencie, Geralt musi chronić dziewczynę przed czymś o wiele groźniejszym: tajemniczą mocą, jaką skrywa w sobie księżniczka.

Serial Wiedźmin (drugi sezon) nie otrzymał jeszcze oficjalnego trailera drugiego sezonu ani dokładnej daty premiery.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się