Zwiastun The Last of Us niedługo w sieci? Pracownicy HBO dzielą się pierwszymi wrażeniami

Serial The Last of Us - pracownicy HBO już widzieli zwiastun
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Czy jest szansa, by zobaczyć niedługo, jak prezentuje się serial The Last of Us? Nowe pogłoski sugerują, że zwiastun jest gotowy, a pierwsi widzowie już go zobaczyli.

„Testową” grupą mieli być pracownicy HBO, którym trafiła się już ponoć okazja do zobaczenia materiału. Z wieści wynika, że trailer trwa ok. 2,5 minuty. Nie wyjawiono żadnych szczegółów fabularnych, jak jednak informuje źródło:

„Rozpoznałem wiele scen znanych z gry. Poza tym Pedro Pascal wygląda świetnie jako Joel!”

Skoro HBO prezentuje już zwiastun pierwszym zaufanym osobom, pozostaje kwestią czasu, kiedy całość trafi także do pozostałych widzów. Na choćby krótki teaser możemy liczyć jeszcze w tym roku; serial ma zadebiutować na początku 2023, a kampanię promocyjną trzeba rozpocząć odpowiednio wcześniej. Zwiastun będzie jednym z pierwszych oficjalnych materiałów ujawnionych przez HBO; do tej pory otrzymywaliśmy głównie zdjęcia i filmy pochodzące z wycieków z planu. Plotki ujawnione w mediach społecznościowych sugerują zresztą, że na trailer nie będziemy już długo czekać. Materiał mógłby trafić do widzów już z okazji The Last of Us Day, a zatem 26 września.

Serial The Last of Us nie ma jeszcze dokładnej daty premiery. Szef HBO ujawnił już jednak, że debiutu adaptacji popularnej gry możemy spodziewać się „bliżej początku 2023 roku”.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie