Serial The Last of Us na ostatniej prostej. Szef HBO potwierdza przybliżony czas premiery

Serial The Last of Us z kolejnym potwierdzeniem terminu premiery
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Casey Bloys dał widzom pewną wskazówkę na temat tego, kiedy serial The Last of Us może pojawić się na platformie HBO Max.

Zarówno władze serwisu, jak i twórcy produkcji konsekwentnie odmawiają podania dokładnej daty premiery serialowej adaptacji gry. Casey Bloys uchylił jednak rąbka tajemnicy, potwierdzając w pewien sposób słowa Kantemira Balagova, który wyreżyserował pierwszy odcinek. W niedawnej rozmowie z portalem The Hollywood Reporter szef HBO wyjawił, iż serialu możemy spodziewać się „bliżej początku 2023 roku”.

Prace nad produkcją trwają już od dłuższego czasu. Powstanie serialu ogłoszono w marcu 2022 roku. Na szczęście odkąd prace ruszyły pełną parą ekipa nie natrafiła na znaczące przeszkody podczas kręcenia; to wszystko daje nadzieję, że teraz tytuł znajduje się już na ostatniej prostej.

Duże emocje budzi obsada serialu. Joela zagra Pedro Pascal (The MandalorianNieznośny ciężar wielkiego talentu), zaś Ellie – Bella Ramsey (Gra o tron). Wśród innych aktorów znaleźli się także Gabriel Luna, Merle Dandridge, Jeffrey Pierce, Anna Torv, Nico Parker, Murray Bartlett, Nick Offerman oraz Storm Reid.

Serial The Last of Us będzie można obejrzeć na platformie streamingowej HBO Max.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie