Serial Fallout będzie wierny grom. Zobaczcie tylko tę scenę

Serial Fallout będzie wierny grom. Zobaczcie tylko ten fragment | Newsy - PlanetaGracza
Filmy i seriale Newsy Newsy Platformy Premiery/zapowiedzi Seriale

Muszę przyznać, że fragment jednej ze scen z serialu Fallout zapowiada naprawdę wierną, a do tego klimatyczną adaptację. Premiera wkrótce!

Już 11 kwietnia 2024 roku na platformie Amazon Prime Video zadebiutuje serial Fallout. Nowy materiał, który pojawił się w internecie, zapowiada wierną grom adaptację.

Serial Fallout – zobaczcie tę scenę!

Ella Purnell, Walton Goggins, Kyle MacLachlan i sporo innych gwiazd pojawi się już niebawem w bodaj jednym z najbardziej oczekiwanych seriali tego roku. Legendarna seria gier obecnie należąca do Bethesdy cieszy się gigantycznym uznaniem, więc fani zrozumiale obawiają się o jakość ekranizacji. Być może jednak niepotrzebnie? Zwiastun nastraja pozytywnie, a do tego nie trzeba być fanem gier, aby w pełni zrozumieć, o co tu w ogóle chodzi.

Teraz w sieci pojawiła się nowa scena, dzięki której bliżej zapoznamy się z tym, w co mierzą producenci i scenarzyści. Trzeba przyznać, że ma to klimat – bardzo podobny do tego z gier. Bywa zabawnie, nieco makabrycznie, a do tego główne role wydają się obsadzone idealnie. Czy trzeba większej zachęty?

W ujawnionej scenie Lucy znajduje się w konflikcie z Ghulem. Stara się także rozwiązać spór na Pustkowiach, wykorzystując taktykę mieszkańców skarbca. Kiedy jej próby załagodzenia sytuacji kończą się niepowodzeniem i pojawiają się nowe napięcia, Lucy otrzymuje dodatkowe wsparcie od członka Bractwa Stali

– informuje Amazon

Możemy liczyć na 8 odcinków, które naraz trafią na platformę Amazon Prime Video. Warto dodać, że dla graczy oferta subskrypcji jest szczególnie ciekawa, bo zyskają też dostęp do usługi Prime Gaming, które regularnie dodaje nowe darmowe gry do odebrania i przedmioty do wielu popularnych sieciowych tytułów i nie tylko.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie