Aby oglądać serial Fallout trzeba będzie znać fabułę gier? Todd Howard odpowiada

serial fallout
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Już 11 kwietnia na Amazon Prime Video pojawi się serial Fallout. Todd Howard zapewnia, że do czerpania przyjemności z serialu nie będzie potrzebna znajomość gier, na których serial bazuje.

Amazon wyraźnie stara się przyciągnąć do serialu Fallout fanów gier, ponieważ niedawny zwiastun był pełen odniesień do wszystkich produkcji z uniwersum – nawet tych klasycznych. Todd Howard, który uczestniczył w powstawaniu gier twierdzi jednak, że nie trzeba mieć ich znajmości, aby w pełni cieszyć się serialem. Podkreślił, że serial będzie opowiadał całkowicie nową, oryginalną historię, tyle tylko że w znanym z gier uniwersum.

Jeśli jesteś już fanem serii, możesz zanurzyć się i doświadczyć kolejnego rozdziału Fallouta poprzez serial. Jeśli zaś nie jesteś dotychczasowym fanem uniwersum i trochę obawiasz się zagrać w taki tytuł, możesz doświadczyć wszystkiego, co wspaniałe w tym świecie, przycisiskając jedynie przycisk Play.

Todd Howard

Serial Fallout, a znajmość historii z gier

Mając na uwadze wypowiedź Howarda, nie powinniśmy spodziewać się w serialu wielu (a może nawet żadnych) postaci z gier. Można z kolei spodziewać się mnóstwa smaczków, których doświadczyliśmy już częściowo w trailerze, opublikowanym 7 marca (poniżej). Przypomnijmy, że tego samego dnia, w którym premierę będzie miał serial, do sklepów trafi także Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, czyli zestaw konekcjonerski z siedmioma grami, na który składać się będzie Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3: Edycja Gry Roku, Fallout New Vegas: Edycja Ultimate, Fallout 4: Edycja Gry Roku oraz Fallout 76. To dopiero podwójna gratka dla fanów uniwersum.

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie