Fallout – serial od Amazon na pierwszym zwiastunie. Aż 3 minuty uczty dla oczu. Będzie hit?

serial fallout trailer
Filmy i seriale Newsy Newsy Seriale

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami, dziś w sieci pojawił się pierszy zwiastun serialu Fallout od Amazona. Już 11 kwietnia tego roku na platformie Prime Video pojawią się wszystkie odcinki.

Prime Video opublikowało dziś ponad 3-minutowy zwiastun bardzo oczekiwanego serialu, przygotowanego na bazie kultowej gry z 1997 roku. Zwiastun ów prezentuje, jakiej dynamiki możemy spodziewać się po nadchodzącej produkcji i muszę przyznać, że mnie ona zupełnie zadowala. Trailer zdradził również, że w przeciwnieństwie do innych seriali dużego kalibru, Fallout będzie gotowy do zapoznania się w całości (wszystkie odcinki na raz) już 11 kwietnia tego roku. Oczywiście poprzez platfrmę Amazon Prime Video.

Serial Fallout – pierwszy zwiastun

Zwiastun rozpoczyna się wewnątrz znamiennej dla serii gier krypty i ujawnia utopijny styl życia mieszkańców, wyjaśniony w filmie PSA. Wszystko to oczywiście jeszcze przed wyruszeniem w świat zewnętrzny i ujawnieniem apokaliptycznej rzeczywistości, z którą Lucy (w tej roli Ella Purnell) będzie się mierzyć. Przypomnijmy, że tego samego dnia, w którym premierę będzie miał serial, do sklepów trafi także Fallout S.P.E.C.I.A.L. Anthology, czyli zestaw konekcjonerski z siedmioma grami, na który składać się będzie Fallout, Fallout 2, Fallout Tactics, Fallout 3: Edycja Gry Roku, Fallout New Vegas: Edycja Ultimate, Fallout 4: Edycja Gry Roku oraz Fallout 76. To dopiero podwójna gratka dla fanów uniwersum. A teraz, nie przedłużając już dodatkowo, zapraszam do zapoznania się z tytułowym zwiastunem:

Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie