Sega zapowiada kolejne starcie z japońską mafią

Nowy tytuł z serii Yakuza pojawi się na PlayStation 3 oraz PlayStation 4.

Sega ogłosiła, że nowa gra w uniwersum Yakuzy zostanie zatytułowana Ryu Ga Gotoku Zero: Chikai no Basho (Yakuza Zero: The Oath’s Place).


Gra jest szykowana na stacjonarne konsole Sony (PS3 oraz PS4) i oprócz nowego logo, które możecie zobaczyć poniżej, nic o niej nie wiemy. 

Wydawca obiecał jednak, że szczegółowe informacje na temat tytułu zostaną zdradzone na Tokyo Game Show, które rozpoczynają się 18 września. Ujawniony tytuł wskazuje, że możemy mieć do czynienia z prequelem serii, choć to oczywiście jedynie domysły.

Sega ujawniła już wcześniej, że nowa Yakuza nie będzie kolejnym spin-offem na wzór Yakuza Ishin, w której gracz wcielał się w samuraja Sakamoto Ryomę próbującego odnaleźć zabójce swojego mentora.

Yakuza-logo
Cykl gier przygodowych z serii Yakuza został wykreowany przez studio Amusement Vision jako japońska odpowiedź na popularność Grand Theft Auto. W kraju Kwitnącej Wiśni seria cieszy się sporą popularnością. Niestety nie każda część przedostaje się na Zachód, choćby wspomniana Yakuza Ishin, która zadebiutowała w tym roku jedynie w Japonii.

 

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

1 Shares
Share1
+1
Tweet