War Machine powróci w Secret Invasion. Samuel L. Jackson ponownie zdradził informacje

Don Cheadle jako War Machine
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Seriale Uniwersum

Jak się okazuje, w serialu Secret Invasion do Marvela powróci nie tylko Martin Freeman. Samuel L. Jackson wyjawił informacje o jeszcze jednym aktorze.

Jackson, który od lat wciela się w Nicka Fury’ego, ujawnił niedawno, że w nadchodzącej produkcji Marvela jeszcze raz zobaczymy Martina Freemana. Aktor ponownie zagra agenta CIA, Everetta Rossa. Fani MCU mogą jednak liczyć na przynajmniej jeszcze jeden powrót; za wyjawienie tej informacji ponownie odpowiedzialny jest Samuel L. Jackson.

Don Cheadle, bo to o nim mowa, w MCU zadebiutował w 2010 roku w filmie Iron Man 2. Jako War Machine pojawił się również w kilku kolejnych filmach z uniwersum Marvela. Jednym z jego ostatnich występów w tej roli było Avengers: Koniec gry; teraz wiadomo już, że Cheadle założy swoją zbroję jeszcze raz.

Oprócz wspomnianych już aktorów na ekranach w Secret Invasion pojawią się m.in. Cobie Smulders, Emilia Clarke, Kingsley Ben-Adir, Ben Mendelsohn oraz Olivia Colman. Nie wiadomo jeszcze, kiedy serial zadebiutuje na platformie Disney+.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie