sea-of-solitude
0 komentarzy

Sea of Solitude – nowa przygodówka od EA i Jo-Mei Games

Propozycja od małego studia.

W ramach programu EA Originals, którego celem jest promowanie tytułów tworzonych przez niewielkie zespoły, ukaże się przygodówka Sea of Solitude. Gra tworzona jest przez niemieckie studio Jo-Mei Games i będzie to drugi tytuł wydany pod patronatem EA. Pierwszym było Fe.

W grze zapoznamy się z losami Kay – dziewczyny, która czuła się bardzo samotnie, przez co przemieniła się w potwora. Bohaterka wyrusza w podróż i postanawia dowiedzieć się, co dokładnie się z nią stało. Przedstawiona historia ma być bardzo osobista i będzie nieść ze sobą mocny przekaz.

Jest to jak dotąd najbardziej artystyczny i osobisty projekt, jaki kiedykolwiek tworzyłam – mówi Cornelia Geppert ze studia Jo-Mei Games. – Zagłębienie się we własne uczucia takie jak strach, złość czy tęsknota jest nie lada wyzwaniem, ale pokazanie tych uczuć ludziom poprzez grę sprawia nieziemską satysfakcję.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%