Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Scorn – zobacz nowy gameplay z Xbox Series X. Obrzydliwie piękna groza

W sieci pojawił się spory fragment rozgrywki ze Scorn. Tytuł ekskluzywny Xbox Series X prezentuje się naprawdę pięknie, choć jednocześnie obrzydliwie.

Przeszywający chłód, smród gnijącego mięsa, podejrzany chlupot pod stopami i ciągłe wrażenie bycia obserwowanym. Powyższe warunki towarzyszą protagoniście Scorn podczas przemierzania tajemniczej lokacji, a my właśnie otrzymaliśmy kolejny zapis rozgrywki z tego tytułu.

Oparta na twórczości H. R. Gigera produkcja z każdym pokazem prezentuje się coraz lepiej, a raczej… gorzej. Ale to na takie zgorszenie czekają fani horroru i nietypowych pod względem klimatu gier.

Poniżej możecie zobaczyć długi, bo aż trzynastominutowy zapis rozgrywki z dzieła Ebb Software.

W nagraniu możemy obserwować starcie z kreaturami wyjętymi prosto z sennych koszmarów i proces przemierzania monumentalnych zabudowań. Krwista czerwień pięknie kontrastuje z wszechobecną szarością, a trup, a raczej jego pozostałości, ścielą się gęsto.

To zdecydowanie nie będzie gra dla ludzi o słabych nerwach i żołądkach. Ci bardziej wytrzymali gracze z kolei odnajdą tu prawdziwą ucztę dla oka i ucha. Zdecydowanie jest na co czekać, choć nieco niepokoić może bardzo powolne tempo rozgrywki.

Scorn zadebiutuje na rynku w 2021 roku. Produkcja będzie dostępna na PC i Xbox Series. Dodatkowo gra pojawi się premierowo w usłudze Xbox Game Pass.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się