Sandman na oficjalnym zwiastunie. Mroczny serial oparty na komiksie zmierza na Netflix

Sandman - Netflix prezentuje oficjalny zwiastun serialu
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Sandman, czyli serial produkowany dla Netflix, otrzymał wreszcie długo oczekiwany oficjalny zwiastun. Premiera tytułu już niebawem.

Produkcja oparta na popularnej serii komiksowej zadebiutuje na platformie już 5 sierpnia; to najwyższy czas, by zaprezentować zwiastun. Do tej pory mieliśmy jedynie krótkie zapowiedzi. Teraz twórca komiksu Neil Gaiman, a także Allan Heinberg i David S. Goyer przedstawiają niepowtarzalną, mroczną historię:

„Gdy tylko zamkniemy oczy, przenosimy się do innego świata – Śnienia – w którym Sandman, Władca Snów (Tom Sturridge) nadaje kształt wszystkim naszym najgłębszym lękom i fantazjom. Gdy Władca Snów zostaje niespodziewanie schwytany i uwięziony na sto lat, pod jego nieobecność dochodzi do serii wydarzeń, które na zawsze zmieniają świat snu i świat jawy. Aby przywrócić porządek po uwolnieniu się z zasadzki, Władca Snów podróżuje przez różne światy i czasy, naprawiając swoje błędy oraz odwiedzając dawnych przyjaciół i wrogów. Po drodze spotyka różne nowe – kosmiczne i ludzkie – istoty”.

Oprócz Toma Sturridge’a na ekranach pojawią się m.in. Gwendoline Christie, Jenna Coleman, Boyd Holbrook, Kirby Howell-Baptiste, Patton Oswalt, David Thewlis, Stephen Fry, Sanjeev Bhaskar, a także Charles Dance.. Sandman zagości na Netflix już w przyszłym tygodniu; dziś natomiast możecie zobaczyć obiecany zwiastun:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie