Rozdają za darmo świetną strzelaninę wartą 54 zł!

Skorzystacie z okazji?

Jeśli jeszcze nie słyszeliście o Sanctum 2, macie teraz okazję nadrobić zaległości i zdobyć tytuł za darmo. Klucz Steam na tę nietypową strzelaninę jest rozdawany przez sklep Humble Bundle i kto jest chętny na prezencik, niech zajrzy na tę stronę. Nie zwlekajcie zbyt długo, bo za 31 godzin oferta stanie się historią. Jeśli do tego czasu sięgniecie po darmowy klucz, grę zachowacie w swojej bibliotece Steam już na zawsze.

Warto skorzystać, ponieważ Sanctum 2 zbiera naprawdę pozytywne opinie od graczy na Steam, co jest chyba najlepszą rekomendacją, wartą czasem więcej niż tony recenzji. Normalnie tytuł trochę kosztuje – na platformie Valve wyceniono Sanctum 2 na 53,99 zł.

Na czym polega zabawa w Sanctum 2? Gra stanowi połączenie gatunków tower defense i FPS. Wznosimy tutaj budowle i wieżyczki strażnicze, które mają powstrzymać wroga przed dojściem do naszej bazy. Na tym jednak sprawa się nie kończy, ponieważ sami wkraczamy do bezpośredniej walki chwytając za broń i obserwując akcję z perspektywy pierwszoosobowej.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.