[KONKURS ZAKOŃCZONY] Wymyśl swoją postać i wygraj grę Gotham Knights!

Rycerze Gotham konkurs
Newsy

Batman nie żyje i czas zastąpić go nowym bohaterem. Może to będziesz kiedyś Ty?

[AKTUALIZACJA: 14 grudnia 2022 roku]:

Mamy to! Konkurs właśnie dobiegł końca, a my z radością przedstawiamy Zwycięzców! Tak, dobrze czytacie, nie jednego a dwoje, bowiem ostatecznie postanowiliśmy zwiększyć pulę nagród. Dlaczego? Powód jest prosty. Zasypaliście nas naprawdę ciekawymi pracami i trudno było wybrać tę jedną. Nasz Partner akcji firma Intel, postanowił więc dorzucić jeszcze jedną grę!

Wszystkim Uczestnikom serdecznie dziękujemy za udział. Widać było, że włożyliście w swoje prace mnóstwo serducha ❤️

Poniżej znajdziecie dwójkę szczęśliwców, którzy wygrali grę Gotham Knights. Niebawem zostaną oni o tym poinformowani. Przy okazji, jeśli tylko otrzymamy zgodę, opublikujemy w naszym serwisie prace, które dla nas przygotowali 🙂

  • ang#####so###ska#@w#.p# – Xavier Watson INTEL (bohater)
  • f####er@g##il.c## – Marcus Hattawayer (bohater)

Ze względu na ochronę danych osobowych, nie podajemy pełnych adresów email Zwycięzców.

[ORYGINALNA WIADOMOŚĆ: 30 listopada 2022 roku]:

Wiedzieliście o tym, że Człowiek Nietoperz nie żyje? My dowiedzieliśmy się o tym stosunkowo niedawno! Czas więc pożegnać Batmana, ale nie martwcie się! Na jego miejsce wskoczyli właśnie nowi bohaterowie, a my wraz z naszym Partnerem firmą Intel, damy Wam możliwość wcielenia się w nich. Wystarczy, że weźmiecie udział w naszym konkursie “Nowy rycerz w mieście Gotham” i wykażecie się kreatywnością.

Sprawa jest prosta. Wejdźcie najpierw na stronę Partnera naszej akcji tutaj i zapoznajcie się z informacją o śmierci Batmana oraz nowych bohaterach. Przy okazji zerknijcie na najnowsze modele laptopów Predator z procesorami Intel. To naprawdę mocne bestie, które uciągną niejedne Gotham Knights na najwyższych detalach.

Następnie, aby zgarnąć grę Gotham Knights na PC, wykreujcie własną postać, która będzie bronić miasta Gotham przed złoczyńcami. W tej chwili mamy już czterech bohaterów, ale jak widać, to za mało! Red Hood, Robin, Batgirl oraz Nightwing potrzebują pomocy i to nie byle jakiej. Przydadzą się supermoce, pewnie też trochę sprytu, a może coś ekstra? Zaskoczcie nas i wyślijcie swój pomysł na postać, która wraz z wymienioną czwórką, stawi czoła niebezpieczeństwu. Natomiast uważajcie, bohater ten nie może przypominać żadnej ze stworzonych już postaci, więc tym bardziej zachęcamy do zapoznania się z nimi! Poniżej znajdziecie szczegóły konkursu:

ZASADY KONKURSU “NOWY RYCERZ W MIEŚCIE GOTHAM”:

  1. Wymyśl i opisz całkiem nową postać, która mogłaby dołączyć do czwórki postaci z gry Gotham Knights. Postać możesz zaprezentować w formie pisemnej, graficznej lub wideo. Im bardziej kreatywny pomysł, tym lepiej!
  2. Zadanie konkursowe prześlij na maila: konkurs@planetagracza.pl wraz z dopiskiem w tytule maila: “KONKURS NOWY RYCERZ W MIEŚCIE GOTHAM”.
  3. Konkurs trwa od 30 listopada do 7 grudnia 2022 roku i w związku z tym do 7 grudnia czekamy na odpowiedzi.
  4. Zwycięzców konkursu wyłoni redakcja serwisu PlanetaGracza.pl, po przejrzeniu wszystkich nadesłanych zgłoszeń.
  5. Ogłoszenie wyników konkursu na stronie PlanetaGracza.pl będzie miało miejsce do 14 dni od momentu zakończenia konkursu.
  6. Pełny regulamin konkursu, znajduje się w tym miejscu.

Wraz z naszym Partnerem firmą Intel, gorąco zachęcamy do wzięcia udziału w konkursie i mocno trzymamy za wszystkich kciuki. Czekamy na Wasze kreatywne prace z wielką niecierpliwością!

Źródło: Materiał powstał we współpracy z firmą Intel.

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie