Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

RPG akcji Black Myth: Wu Kong na pierwszym gameplayu. Gra wygląda świetnie

W internecie pojawił się 13-minutowy zapis rozgrywki z nowej produkcji chińskiego studia Game Science. Tytuł ma szanse stać się hitem.

Punktem wyjścia dla historii w RPG-u jest napisana w XVI wieku powieść Wędrówka na Zachód, która opowiada o przygodach buddyjskiego mnicha. Bohater udaje się w podróż, by pozyskać święte księgi – i napotyka na swojej drodze różne trudności.

Kilkunastuminutowy filmik przedstawia rozgrywkę z bardzo wczesnej wersji Wu Kong. Widzimy głównego bohatera – duchownego, który z cykady przemienia się w się w wojownika i korzystając z tajników sztuk walki stawia czoła zróżnicowanym przeciwnikom. Model rozprawiania się z wrogami wygląda na bardzo satysfakcjonujący. Niepozorna produkcja może okazać się dobrą grą.

Black Myth: Wu Kong zadebiutuje na PC i konsolach. Nie jest jeszcze znana data premiery tytułu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się