Rozdają za darmo taktyczną strzelaninę Insurgency. Tomb Raider za 10 zł!

Rozdają za darmo taktyczną strzelaninę Insurgency. Tomb Raider za 10 zł!
Gry za darmo Newsy PC Polecamy

Kto chce zgarnąć Insurgency za darmo oraz tanio nadrobić zaległości z panną Croft, powinien zajrzeć czym prędzej na Steam.

Deweloperzy ze studia New World Interactive mają niespodziankę dla fanów wirtualnego strzelania. Taktyczny FPS Insurgency jest dostępny do pobrania za darmo ze Steam, lecz żeby zdobyć grę, należy przypisać ją do swojego konta w ciągu najbliższych 48 godzin. Jeśli to zrobimy, tytuł zatrzymamy na zawsze.

Takim bonusem deweloperzy chcę zwrócić uwagę graczy na nadchodzący sequel strzelaniny, czyli Insurgency: Sandstorm, które zadebiutuje na PC w przyszłym miesiącu – 18 września.

Wracając jednak do darmowego obecnie Insurgency. Akcja strzelanki rozgrywa się w czasach współczesnych, w jednym z krajów Bliskiego Wschodu, gdzie do walki stają oddziały wojsk zachodnich i lokalni muzułmańscy rebelianci. Gra stawia duży nacisk na realizm, gdzie często jeden strzał wystarcza, by zabić przeciwnika.

Z innych atrakcji na Steam polecamy promocję na Tomb Raider z 2013 roku oraz Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration. Pierwsza ze wspomnianych gier kosztuje do 20 sierpnia tylko 10,79 zł, za druga płacimy 53,74 zł. To dobry moment, by zapoznać się z poprzednimi przygodami dzielnej Lary Croft przed premierą Shadow of the Tomb Raider.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie