„Rojst Millenium” w Netflix. Jest data premiery

Rojst Millenium data premiery
Filmy Filmy i seriale Newsy Newsy

Zbliżamy się do finału jednego z najlepszych polskich serialów na Netflixie. Rojst Millenium pojawi się na platformie streamingowej już 28 lutego.

„Rojst Millenium” zakończy trylogię Rojst. Pod koniec lutego wyemitowanych zostanie 6 odcinków, gdzie zobaczymy plejadę polskich gwiazd: Magdalenę Różczkę, Łukasza Simlata, Filipa Pławiaka, Piotra Fronczewskiego, Andrzeja Seweryna, Dawida Ogrodnika i Janusza Gajosa. Scenariuszem zajmą się Jan Holoubek oraz Kasper Bajon.

„Rojst Millenium” – fabuła

Jak wskazuje producent serialu, wydarzenia ukazywane w ostatnim sezonie przedstawią zbrodnie w lesie na Grontach w końcówce nowego tysiąclecia. Oczywiście będzie też znany hotel Centrum, w którym dojdzie do zabójstwa. Dużą rolę ma tutaj odegrać młody kierownik wymienionego hotelu.

Czego jeszcze dowiadujemy się od producenta?

U progu millenium stare sprawy zyskają drugie dno, a znani bohaterowie zmierzą się z zupełnie nowymi zbrodniami, kryminalnymi historiami i nieoczywistymi tropami – czytamy w opisie serialu, który zadebiutuje 28 lutego na platformie Netflix.

Zwiastun serialu „Rojst Millenium”:

Robert Ocetkiewicz
O autorze

Robert Ocetkiewicz

Redaktor
Z grami związany już prawie 30 lat, czyli od momentu, kiedy na polskim rynku królowały gry z bazaru, a Mario dostępne było na Pegasusie. Specjalizuje się w grach wyścigowych i akcji, ale nie stroni też od strategii ekonomicznych. W swojej karierze recenzował na łamach serwisów takich jak Interia i Onet oraz publikował w magazynie o grach PlayBox.
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie