Bartłomiej Balcerzak

Miłośnik staroszkolnych gier RPG takich jak Baldur's Gate czy Planscape Torment a jednocześnie nowszych przedstawicieli tego gatunku z Mass Effectem na czele.

0 komentarzy

Premiera drugiego sezonu serialu ROJST już w 2021 roku na platformie Netflix

Miłośnicy kryminałów z dreszczykiem już zacierają ręce, ROJST w przyszłym roku trafi na ekrany.

Pierwszy sezon rozgrywał się w fikcyjnym mieście wojewódzkim w latach 80, na terenie Polskiej Rzeczpospolitej Ludowej. Doszło tam do morderstwa komunistycznego działacza i prostytutki. Dwaj dziennikarze mający wątpliwości, czy lokalna policja rzetelnie wykonuje swoją pracę, szuka odpowiedzi na pytanie – kto zabił? Obraz przekonująco odzwierciedlał czasy socjalistycznej rzeczywistości, w której grzęzną protagoniści.

W rolach głównych znalazło się sporo polskich sław, m.in. Andrzej Seweryn, Zofia Wichłacz czy Dawid Ogrodnik. Potwierdzono także, że w drugim sezonie zagrają Magdalena Różczka i Łukasz Simlat. Historia tym razem ma dotyczyć wydarzeń, mających miejsce w trakcie wielkiej powodzi w roku 1997, która nawiedziła południowy zachód Polski.

Pierwszy sezon serialu, pierwotnie zawitał na nieistniejącą już platformę Showmax. Następnie ROJST ukazał się na Netfliksie i również do tej internetowej wypożyczalni trafi kolejny sezon.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się