Rojst wróci na sezon 3. Co dalej z produkcją przejętą przez Netflix?

Rojst wraca na sezon 3
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Tytuł uznawany za jeden z najlepszych polskich seriali ostatnich lat został przedłużony. Oznacza to, że Rojst powróci na 3. sezon.

Jeśli lubicie rodzime seriale kryminalne, to mamy dla Was dobrą wiadomość. Rojst otrzymał przedłużenie, a prace powinny ruszyć już niedługo w Warszawie. Obecnie produkcja jest na etapie wyszukiwania odpowiednich miejsc do kręcenia, zatem na właściwe zdjęcia jeszcze trochę zaczekamy. Da to nieco czasu reżyserowi serialu na wypełnienie wcześniejszych zobowiązań; Jan Holoubek pracuje obecnie nad filmem Doppelgänger. Sobowtór.

Jak na razie nie wiadomo, jak dokładnie potoczy się 3. sezon serialu Rojst. Szczegółów fabuły jeszcze nie poznaliśmy. Najprawdopodobniej w nowej odsłonie powrócą aktorzy znani z wcześniejszej odsłony, czyli Dawid Ogrodnik jako dziennikarz Piotr Zarzycki i Zofia Wichłacz w roli Teresy Zarzyckiej. Nie ma natomiast potwierdzenia, że powrócą inni bohaterowie, w tym m.in. postać grana przez Andrzeja Seweryna.

Rojst zadebiutował z pierwszą odsłoną w 2018 roku na nieistniejącej już platformie Showmax. 2. sezon widzieliśmy już na Netfliksie, który przejął produkcję. Platforma opatrzyła go tytułem Rojst ’97; akcja nowych odcinków działa się właśnie w tym roku. Nie wiadomo jeszcze, czy 3. sezon również zostanie nazwany na podobnej zasadzie, czy może otrzyma inny podtytuł.

Obecnie nie wiadomo, kiedy nowa odsłona mogłaby zadebiutować na platformie Netflix. Jak na razie możecie tam obejrzeć dwa dotychczas zaprezentowane sezony.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie