Kup taniej Rise of the Ronin na PS5. Ekskluzywna gra z wysokimi ocenami

Rise-of-the-Ronin-PS5
Newsy PS5

Już jutro premiera Rise of the Ronin i jak wynika z pierwszych recenzji, posiadacze PS5 dostaną pod wieloma względami genialny tytuł. Chcesz go kupić w promocji?

Recenzje Rise of the Ronin rozsypały się po sieci i jak sami piszemy w naszej, szykuje się czarny koń 2024 roku. Choć gra nie zachwyca grafiką i wielu z Was powie “nie tego oczekuję od PlayStation 5”, sama rozgrywka to po prostu bajka. Przyznaliśmy tytułowi niemal maksymalną ocenę, zwracając uwagę na bardzo solidny gameplay, genialny system walki, mnóstwo aktywności czy sporo zaskakujących elementów. Tutaj przeczytacie naszą recenzję Rise of the Ronin.

Rise of the Ronin na PS5 – jak kupić najtaniej?

Gra kosztuje w PlayStation Store dokładnie 339 zł, lecz można ją kupić we wspomnianym sklepie za 304 zł i jeszcze dostać do tego 11 zł do wydania na inne gry. Łącznie możemy wyjść zatem około 46 zł do przodu, a to już niemała kasa. Żeby zaoszczędzić, należy przed kupnem gry uzupełnić portfel w PS Store tanimi doładowaniami PSN. Z poniższej listy możemy wybrać np. 3 karty po 100PLN oraz jedną o wartości 50PLN. Doładujemy konto na kwotę 350 zł, a za doładowania zapłacimy w Instant Gaming tylko 304 zł z groszami.

RotR to podróż przez rozdartą wojną XIX-wieczną Japonię. Gra powstała pod skrzydłami studia Team NINJA, które odpowiada za tak znane tytuły jak Nioh oraz Ninja Gaiden.

Japonia, rok 1863. Po trzech stuleciach panowania szogunatu Tokugawów do brzegów Japonii przybiły czarne okręty z Zachodu. Kraj opanował zamęt. Pośród chaosu spowodowanego wojną, zarazą i polityczną niestabilnością bezimienny wojownik wykuwa własną ścieżkę, od której zależy los całej Japonii. 

PS Store

Źródło: https://www.playstation.com/pl-pl/games/rise-of-the-ronin/

Darek Madejski
O autorze

Darek Madejski

Redaktor
Wspomina gaming lat 90. z wielkim sentymentem. Ekspert w dziedzinie retro sprzętu oraz starych konsol. Oprócz duszy kolekcjonera, fan współczesnych gier singleplayer, głównie tych na PlayStation. Specjalista w treściach dotyczących PS Plus oraz promocji. Poza pracą, fan seriali w klimacie postapokaliptycznym, koszenia trawy, rąbania drewna i zajmowania się wszystkim, by tylko nie siedzieć w miejscu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie