Rainbow Six Extraction - zrzut ekranu z gry

Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Premiery Rainbow Six Extraction i Riders Republic przesunięte. Ubisoft tłumaczy zmiany i podaje nowe daty

Francuski deweloper ogłosił, że Rainbow Six Extraction i Riders Republic nie trafią do graczy o czasie. Pierwsza z produkcji zadebiutuje w styczniu 2022, a druga w październiku 2021.

Wczoraj Ubisoft poinformowało o dwóch zmianach w swoim rozkładzie premier. Następujące tytuły: Rainbow Six Extraction i Riders Republic – pojawią się w sklepach nieco później, niż planowano. Jeśli chodzi o strzelaninę, Francuzi standardowo tłumaczą opóźnienie w premierze chęcią doszlifowania projektu:

Naszą ambicją w przypadku Rainbow Six Extraction jest dostarczyć wam pełnoprawne doświadczenie AAA, które zmieni sposób myślenia o grach kooperacyjnych.

Aktualnym – i najprawdopodobniej ostatecznym – terminem wydania Extraction jest styczeń 2022.

Z kolei w kwestii opóźnienia Riders Republic chodzi o dostarczenie najlepszej produkcji, w którą zagra każdy. Premiera RR odbędzie się więc 28 października, a nie, jak planowano wcześniej, 2 września. Jednocześnie studio zaprasza graczy do beta testów tytułu. Tutaj istotną kwestią jest chęć uzyskania feedbacku przed wypuszczeniem produkcji na rynek.

W Extraction – wcześniej znanym jako Quarantine – gracze wcielą się w żołnierzy, których zadaniem będzie zdobycie informacji na temat tajemniczego pasożyta i wyeliminowanie zagrożenia. Zadania rozpracujemy we trójkę, w parach bądź w pojedynkę (choć w tytule nie ma odrębnej kampanii single player).

Natomiast Riders Republic to dynamiczna gra sportowa, w której weźmiemy udział w przeróżnych zmaganiach, m.in. wyścigach rowerowych czy jeździe na snowboardzie. Tytuł zaoferuje rozbudowaną karierę i tryb multi.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się