Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil: Remix – kultowa gra na UE4. Tylko czekać, aż Capcom wyśle prawników [WIDEO]

Zerknijcie na półgodzinny gamneplay z Resident Evil: Remix, projektu fanów, który przenosi klasyka na silnik Unreal Engine 4.

Ciekawe, jak zakończą się losy Resident Evil: Remix, lecz patrząc w przeszłość i działania Capcom zmierzające (i to skutecznie) do zamykania wszystkich projektów społeczności, można przypuszczać, że i ten tytuł nie doczeka się pełnej ostatecznej wersji. Obecnie wygląda naprawdę pięknie.

Resident Evil: Remix to klasyk z 1997 roku w nowych szatach, które bardzo przypominają Resident Evil 4. Gra przeniesiona na silnik Unreal Engine 4 zyskała większe tempo rozgrywki oraz mechaniki, które były nieobecne w oryginale.

Poniżej wrzucamy pół godziny rozgrywki z Resident Evil: Remix. Akcja zaczyna się w lesie (w oryginale nie braliśmy w niej udziału, oglądając filmowe intro z aktorami), a następnie wchodzimy do rezydencji. Widać, że w tym momencie rozpoczyna się cut-scenka, niestety przerwana przez osobę ogrywającą tytuł.

Remix posiada odmienionych przeciwników, zombiaki są szybkie, a wśród wrogów znajduje się nowość – panienka z piłą łańcuchową. Kto by chciał ograć finalną wersję, jeśli ta jakimś cudem jednak pojawi się do pobrania?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się