Resident Evil: Remedium na pierwszym teaserze. Jak doszło do apokalipsy?

Resident Evil: Remedium
Baza seriali Filmy i seriale Newsy Newsy Premiery/zapowiedzi Seriale

Nadchodzący serial Resident Evil: Remedium otrzymał oficjalny teaser od platformy Netflix. Nowy tytuł zadebiutuje jeszcze w tym roku.

Jako że premiera produkcji już za dwa miesiące, Netflix powoli startuje z promocją nowego tytułu rozgrywającego się w New Raccoon City. Wspominany już przez nas serial opowie historię młodej dziewczyny, która próbuje odkryć sekrety Umbrella Corporation. Uzyskane tropy prowadzą do jej ojca, Alberta Weskera, czyli osoby powiązanej z korporacją. Dowiemy się tu więc, co doprowadziło do całej apokalipsy zombie i w jaki sposób wirus zaczął się rozprzestrzeniać.

Krótki materiał rozpoczyna się tak, że niezorientowany widz nie spodziewałby się horroru. New Raccoon City wydaje się bowiem wymarzonym miejscem dla każdego z mieszkańców i nic nie zwiastuje późniejszych tragicznych wydarzeń. Te zapowiada kolejna część teasera, która rozgrywa się 14 lat później. Apokalipsa zombie jest już tutaj w pełni, a kolejne tajemnice piętrzą się przed bohaterami.

Na ekranach w produkcji pojawią się m.in. Lance Reddick, Ella Balińska, Tamara Smart, Siena Agudong, Adeline Rudolph, a także Paola Nunez. Za produkcję odpowiedzialny jest Andrew Dabb, który do tej pory pracował m.in. nad serialem Supernatural od jego 5. sezonu aż do samego końca produkcji.

Resident Evil: Remedium pojawi się na Netfliksie już 14 lipca 2022 roku. Tymczasem dziś możecie zobaczyć obiecany teaser produkcji:

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie