Głodni więcej informacji na temat Resident Evil, Exoprimal i innych gier Capcom? Zapiszcie datę

Resident Evil, Exoprimal i inne gry Capcomu na pokazie. Zapiszcie datę
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Niebawem Capcom pojawi się na San Diego Comic Con, gdzie pokażą nowe materiały z nadchodzących gier. Znajdzie się coś dla fanów Resident Evil i nie tylko.

21 lipca startuje Comic Con San Diego, czyli jedno z najważniejszych wydarzeń dla fanów popkultury. Zaledwie dzień później odbędzie się specjalny panel Capcomu. Firma potwierdziła, czego możemy się po nim spodziewać. Naturalnie, liczymy na jeszcze więcej.

Niedawno dostaliśmy całkiem sporo konkretów związanych z planami Capcomu na najbliższy czas. Wiemy, że w przygotowaniu jest całkiem nieźle wyglądające Exoprimal, a także Resident Evil 4 Remake. Jakby tego było mało, wciąż nie wiemy nic na temat intrygującego projektu Pragmata. W międzyczasie spodziewajmy się również premiery ulepszonej edycji Resident Evil Village, wraz z nowym DLC i pokaźną liczbą wspaniałości.

Czekając na więcej informacji na temat tych projektów, warto zapamiętać, iż Capcom organizuje „World of Capcom”. Wydarzenie odbędzie się w ramach CCSD, 22 lipca 2022 roku o godzinie 21:45 czasu polskiego. Na Twitterze potwierdzono, czego możemy się spodziewać, choć nie jest to pełna lista.

Twórcy potwierdzili Resident Evil Village (zapewne więcej materiałów i wieści na temat oczekiwanej edycji i DLC), Exoprimal, a także Monster Hunter Rise: Sunbreak. Mamy oczekiwać też „jeszcze więcej” rzeczy, więc fani nie ukrywają, że liczą na RE4 Remake, a także Pragmatę. Być może dostaniemy również zapowiedź czegoś jeszcze innego? W to ostatnie akurat wątpię, ale i tak warto zapamiętać, że już za dwa dni dowiemy się, co tam Capcom przygotowuje dla swoich fanów.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie