Może i nie Dino Crisis, ale i tak wygląda ciekawie. Mnóstwo materiałów z Exoprimal

Exoprimal wygląda naprawdę ciekawie. Mnóstwo nowych materiałów
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Exoprimal wygląda naprawdę ciekawie. W sieci pojawiło się mnóstwo nowych materiałów – gameplayów z gry. Niedługo kolejne testy.

Nowa gra od Capcomu została zapowiedziana jakiś czas temu i z miejsca rozwścieczyła fanów Dino Crisis. Nie ma się co dziwić – tytuł ten jest w niektórych aspektach bardzo podobny do cenionej serii. Niestety, nie jest to horror, a sieciowa strzelanka. Nie znaczy to, że wspólne masakrowanie dinozaurów zawiedzie!

I być może okaże się coś zupełnie przeciwnego, gdyż nowe materiały nastrajają pozytywnie. Exoprimal przechodzi obecnie testy, a w sieci już teraz pojawiły się obszerne materiały z rozgrywki. Na niektórych mamy czysty gameplay, na niektórych pokazanie kreacji postaci – trochę tego jest.

Tytuł z pewnością ucieszy fanów dynamicznych strzelanek wieloosobowych. Nowa marka Capcomu z pewnością uzyskała zainteresowanie fanów Dino Crisis, ale dopiero czas pokaże, czy warto czekać. Niemniej wspomniane materiały znajdziecie poniżej.

To nie koniec testów gry. Capcom zamierza dopracować rozgrywkę (a szczególnie serwery) jak może, więc w niedługim czasie odbędą się kolejne rozgrywki, tym razem otwarte dla chętnych. Najbliższe zaplanowane zostały na 25 lipca. Ruszą o godzinie 2:00 w nocy czasu polskiego i przez sześć godzin wezmą w nich udział gracze Steam. 7 sierpnia należy za to wypatrywać ostatnich testów, tym razem trwających dobę. Tutaj możecie zapisywać się na wypróbowanie gry.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie