Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil co 12 miesięcy jak FIFA, kolejny remake i nowa gra na PS5 i Xbox Scarlett

Dobrze poinformowani insiderzy mają kolejne wieści dla fanów serii Resident Evil.

Choć Capcom nie potwierdził tego oficjalnie, to możemy śmiało powiedzieć, że nadejście Resident Evil 3 Remake oraz Resident Evil 8 jest jasne jak słońce. Nie zaskakują nas zatem najnowsze doniesienia od osób, które w przeszłości potwierdziły, że mają solidne wtyki w szeregach dewelopera. Przecieki od EVIL VR oraz AestheticGamer nie raz udowodniły swoją wartość, zatem jest bardzo duże prawdopodobieństwo, że i tym razem nie są wyssane z palca. A o czym ćwierkają na Twitterze owi insiderzy?

Resident Evil 8 na PS5 i Xbox Scarlett. Nowa część co 12 miesięcy

AestheticGamer twierdzi, że Capcom planowało początkowo wydanie Resident Evil 8 na obecne konsole, lecz ostatecznie zdecydowano, że pierwszeństwo ma tutaj Resident Evil 3 Remake i dopiero po debiucie tej części, zobaczymy ósemkę. Prawdopodobnie będzie to premiera już na kolejnej generacji konsol, PS5 i Xbox Scarlett. Ciekawa jest również informacja od insidera na temat częstotliwości pojawiania się kolejnych gier z serii – te mamy zobaczyć w przyszłości co 12 miesięcy, a Capcom ma mieć już w głowie pomysły na kilka kolejnych tytułów.

Teraz Capcom skupia się ponoć na Resident Evil 3 Remake, a za odświeżenie kultowej produkcji nie odpowiada ten sam zespół, który wykonał doskonałą robotę przy Resident Evil 2 Remake. Poprawiona trójka ma być według insidera tym czego wiele osób się spodziewa. Premiera gry nastąpi natomiast szybciej niż oczekujemy.

EVIL VR dodaje od siebie, że Resident Evil 3 Remake zagramy prawdopodobnie w marcu 2020 roku, a gra będzie całkowicie nowym wyobrażeniem. Może to zwiastować daleko idące zmiany w mechanice rozgrywki, co nie jest zaskakujące.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%