Resident Evil 7 z nowością, jakiej w serii jeszcze nie było. Data premiery i demo!

Będzie strasznie!

Podczas konferencji Sony na targach E3 2016 zapowiedziano Resident Evil 7, które zostanie wydane nie tylko na PlayStation 4 (ze wsparciem dla PlayStation VR), lecz również na Xboksa One oraz komputery PC. Gra zadebiutuje na wszystkich sprzętach 24 stycznia 2017 roku, lecz już dzisiaj w PS Store pojawi się demo Resident Evil 7, zatem poczujemy przedsmak nowej przygody.


Fabuła siódemki rozegra się zaraz po wydarzeniach, które miały miejsce w Resident Evil 6. Gracze wstąpią do rezydencji otoczonej plantacjami, by jeszcze raz spotkać się ze starymi znajomymi, czyli zombiakami.

Co ciekawe, akcję w Resident Evil 7 będziemy obserwować z perspektywy pierwszej osoby, czego w głównym cyklu serii jeszcze nie było. Deweloperzy obiecują powrót do korzeni i naprawdę przerażającą historię. Sami zobaczcie fragment rozgrywki:

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

  • Siwulek177

    Siema właśnie wczoraj grałem w demo residenta 7 i mogę powiedzieć że jestem mile zaskoczony klimat fajny tylko że słabszy od P.T jakie było na ps4 ogólnie czuje lekki nie dosyt a dlaczego? długość dema krótka wręcz bardzo krótka ogólnie grą będzie mega fajna to już widać ja napewno kupię pozdrawiam

118 Shares
Share118
+1
Tweet