Grzegorz Rosa

Człowiek niewielu talentów i wielu wad, ale podobno umie grać w gry…

0 komentarzy

Resident Evil 7 już w Game Pass. Zagramy na PC i Xbox

Klimatyczny survival horror poszerza od dziś bibliotekę gier w abonamencie Game Pass. Możemy sprawdzić, czy tryb FPP służy zwiększeniu immersji i strachu.

Odpalajcie Xboxy lub PC, ino jak najszybciej. Przeglądając bibliotekę tytułów w usłudze Game Pass natraficie dziś na tytuł, który przynajmniej kilka razy napędzi Wam stracha. Kto jeszcze nie zna Resident Evil 7, ten koniecznie niech zacznie go instalować. Poniżej macie zajawkę tego, co Was czeka.

Najnowsza odsłona survival horror wymyka się spod utartych schematów strasznego uniwersum. Nie chce Wam niczego zdradzać, ale powiem tyle, że w takiego Residenta jeszcze nie graliście. Na dzień dobry zostaniecie wrzuceni w historię, która nie jest tak oczywista, jak mogłoby się zdawać. 7,5 mln graczy zaufało już Resident Evil 7, więc czas i na Waszą kolej. A pozostali, którzy już dołożyli swoją cegiełkę, powinni przypomnieć sobie wydarzenia rozgrywane w domu Bakerów, bowiem szykowany Resident Evil: Village będzie bezpośrednią kontynuacją 7 części.

Oprócz w/w produkcji, Game Pass zostanie uzupełniony o World War Z (tylko na PC), The Jackbox Party Pack 4 (tylko na Xbox) lub Touhou Luna Nights i 2. odcinkiem Tell Me Why (na każdej platformie).

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się