Resident Evil 7 – bonusy za pre-order i odpowiedź w sprawie mikropłatności

Resident Evil 7 – bonusy za pre-order i odpowiedź w sprawie mikropłatności
Newsy PC PS4 XOne

Tajemnicza moneta wzbudziła niepokoje graczy.

Do sieci przedostały się informacje dotyczące zamówień przedpremierowych Resident Evil 7. Według szwedzkiego sklepu Disc Shop, dodatkiem do pre-orderów będą cztery zestawy przetrwania: Recovery Set, Handgun Set, Burner Set oraz Chem Fluid Set. Wszystkie zobaczycie na grafice poniżej.

Każdy z zestawów posiada inną monetę – prawdopodobnie złotą, srebrną, z brązu oraz miedziaka – której funkcji jeszcze nie poznaliśmy. Pojawiły się jednak przypuszczenia, że może to być związane z mikropłatnościami w Resident Evil 7.

Głos w sprawie zajęli deweloperzy z Capcom, którzy w oświadczeniu dla serwisu Videogamer uspokajają graczy: Choć przewidujemy bonusy za pre-order oraz DLC do Resident Evil 7, nie będzie żadnych mikrotransakcji w grze.

Możemy zatem spać spokojnie i jeszcze raz spojrzeć na wczorajszy zwiastun oraz mroczne screeny (na końcu newsa). Przypominamy, że Resident Evil 7 pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dopiero w przyszłym roku, 24 stycznia.

Resident Evil 7 - bonusy za preorder
Resident Evil 7 – bonusy za preorder

Resident Evil 7 – przerażający zwiastun i mroczne screeny

Capcom kończy z niedomówieniami i przedstawia konkrety. Dostajemy przede wszystkim filmik, który według producenta pozwala rzucić okiem na to, co będzie prezentowała ostateczna wersja Resident Evil 7. 

Trailer jest naprawdę mocny i wygląda na to, że czeka nas podróż pełna grozy. Akcja tytułu przeniesie nas do Dulvery w amerykańskim stanie Louisiana. Na jednej z plantacji znajduje się ogromna rezydencja. Z pozoru opuszczone domostwo zamieszkuje rodzina Baker, w której ręce mamy nieprzyjemność się dostać. Zapraszamy do oglądania poniższego zwiastuna!

Ponadto Capcom opublikował kolejną paczkę klimatycznych screenów z Resident Evil 7. Gra pojawi się na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One dopiero w przyszłym roku, 24 stycznia.

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie