Resident Evil 7 w 4K i z obsługą VR

Resident Evil 7
Newsy PC PS4 XOne

Capcom w szczegółach o Resident Evil 7.

Resident Evil powraca i zdaje się w bardzo dobrej formie. Premiera siódmej części została przewidziana na 24 stycznia przyszłego roku i jak dobrze pójdzie, będzie to jedna z lepszych odsłon serii. Tymczasem dzisiaj Capcom postanowił podzielić się ciekawymi informacjami na temat gry.

Producent potwierdził, że Resident Evil 7 dostanie wsparcie dla PlayStation VR, zarówno w standardowej wersji konsoli Sony jak i wersji Pro. W przypadku tej drugiej, gracze mogą liczyć na dodatkowe fajerwerki. Ponadto Resident Evil 7 na PlayStation 4 Pro otrzyma wsparcie dla HDR i 4K. HDR ma być także dostępne w RE7 na Xboksa One S, a obie opcje na PC.

Gra w wersji na PC będzie sprzedawana zarówno w Windows Store jak i przez Steam. Jednak jeśli zdecydujecie się na zakup w sklepie Microsoftu, będziecie mogli skorzystać z opcji Cross Save i co ciekawsze Xbox Anywhere (kupując jedną wersję, zagracie na PC jak i Xboksie One).

Przy okazji poniżej prezentujemy garść nowych screenów.

Edycja kolekcjonerska bez gry, ale za to dostaniemy… obcięty palec i model rezydencji

We włoskim oddziale Gamestop pojawiło się specjalne wydanie Resident Evil 7, które o dziwo nie zawiera gry (tę trzeba dokupić osobno) i oferuje w zasadzie masę dodatków w klimacie nadchodzącej produkcji.

Za blisko 100 euro otrzymamy artbok przygotowany z okazji dwudziestolecia serii Resident Evil, pięć limitowanych litografii, trzy alternatywne okładki dla gry, ekskluzywne DLC (zadziała z wersjami tytułu na PC, PS4, Xbox One), pamięć USB 16 GB w kształcie obciętego i zakrwawionego palca oraz model rezydencji, w której rozgrywa się akcja Resident Evil 7, o wymiarach 25 x 23,7 x 17,1 cm.

Całość wygląda naprawdę świetnie, lecz cena trochę zabija zapał na takie zabawki…

Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie