Przygotujcie się na specjalny pokaz Resident Evil 4 Remake oraz Village Gold Edition

Resident Evil 4 Remake dostało nagle mirkopłatności, a gracze są wściekli
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Resident Evil 4 Remake oraz RE Village Gold Edition będą głównymi daniami zaserwowanymi na nadchodzącym pokazie Capcomu. Przygotujcie się na stream!

Resident Evil 4 Remake nadchodzi, choć na samą zapowiedź przyszło nam czekać niezwykle długo. Capcom pracuje jednak nad odświeżeniem i to bardzo dobra wiadomość, bo to jedna z najlepiej przyjętych odsłon całego cyklu. Spodziewamy się przede wszystkim graficznego ulepszenia, ale też zmian w samej rozgrywce. Tyle że do tej pory jakoś specjalnie dużo materiałów z samej gry nie dostaliśmy.

Na szczęście wkrótce ma się to zmienić, bo nowa-stara „czwórka” zagości na nadchodzącym pokazie Capcom Showcase. Ten, jak ogłosiła firma, odbędzie się już 20 października równo o północy (czasu polskiego). Nadchodzący remake nie jest jednak jedyną atrakcją całego wydarzenia.

Fani mogą również liczyć na pokaz Resident Evil Village Gold Edition, czyli „definitywnego” wydania ostatniego hitu firmy. W jego skład wejdą nie tylko mniejsze lub większe ulepszenia, ale przede wszystkim fabularne DLC „Shadows of Rose”. Wcielimy się w nim w córkę dotychczasowego bohatera dwóch poprzednich odsłon. Aha, no i nie można zapomnieć o widoku z trzeciej osoby oraz o dodatkach do trybu Mercenaries.

Niewiele? Capcom najwyraźniej szykuje coś jeszcze, a przynajmniej tak wywnioskować można z filmiku dołączonego do ogłoszenia. Nie wiemy jednak, czy chodzi o więcej DLC, a być może deweloperzy zapowiedzą jakąś nową… grę? No cóż, zdecydowanie bym takim obrotem spraw nie pogardził.

Artur Łokietek
O autorze

Artur Łokietek

Redaktor
Zamknięty w horrorach lat 80. specjalista od seriali, filmów i wszystkiego, co dziwne i niespotykane, acz niekoniecznie udane. Pała szczególnym uwielbieniem do dobrych RPG-ów i wciągających gier akcji. Ekspert od gier z dobrą fabułą, ale i koneser tych z gorszą. W przeszłości miłośnik PlayStation, obecnie skupiający się przede wszystkim na PC i relaksie przy Switchu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie