Dodatki do Resident Evil Village wyglądają świetnie. Mamy nowy zwiastun

Resident Evil Village - Karl Heisenberg uśmiecha się szeroko
Newsy PC PS4 PS5 Xbox Series XOne

Dodatki zmierzające do Resident Evil Village właśnie otrzymały zupełnie nowy zwiastun. Rzućcie okiem na kolejne funkcje zmierzające do hitu od Capcom.

Jeśli nie chcecie psuć sobie niespodzianki z odkrywania nadchodzących przygód lub nie ukończyliście jeszcze Village, lepiej odpuście sobie oglądanie tego materiału.

Do Village zmierza tryb rozgrywki z widokiem z perspektywy trzeciej osoby, który doczekał się obszernej prezentacji na omawianym zwiastunie. Choć nie wiadomo, czy wreszcie przyjdzie nam zobaczyć całą twarz Ethana Wintersa, wygląda na to, że Capcom przystosowało do rozgrywki TPP nawet przerywniki filmowe. Nowy tryb ma spodobać się miłośnikom starszych Residentów.

W Village pojawi się też pełnoprawne rozszerzenie fabularne. Dzięki trailerowi możemy zapoznać się z przeciwnikami i lokacjami, które będziemy mogli zwiedzić jako Rose Winters w nadchodzącym dodatku. Zapowiada się na solidną historię.

Na koniec zaprezentowano rozbudowaną wersję trybu Mercenaries. Wcielimy się w nim w znanych z podstawowego Village złoczyńców. No bo kto nie marzył o stoczeniu zaciętego pojedynku z wilkołakami z perspektywy Lady Dimitrescu?

Jakub Stremler
O autorze

Jakub Stremler

Redaktor
Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Advertisement
Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie