Tak, w The Last of Us Part I zagracie teraz jako Pedro Pascal w roli Joela

The Last of Us Part I - teraz zagracie Pedro Pascalem w roli Joela
Newsy PC

Pedro Pascal okazał się chyba aktorem idealnym do roli Joela, a teraz zachwycać się nim mogą także gracze. Wszystko dzięki modowi do The Last of Us Part I na PC.

Czy serial The Last of Us od HBO zostałby odebrany tak samo pozytywnie, gdyby w roli Joela znalazłby się ktoś inny? Pedro Pascal, jak się okazuje, perfekcyjnie sportretował uwielbianą postać. Dzięki temu z miejsca stał się nowym „złotym dzieckiem internetu”, a zarazem kolejnym „skarbem” fanów seriali i filmów. Teraz jego facjatę zobaczycie również w The Last of Us Part I na PC. No… tak jakby.

Powstał bowiem pierwszy mod, który dodaje facjatę aktora do modelu postaci Joela w grze. Oznacza to po prostu, że teraz możecie sami grać jako Pedro, choć czy jest on aż tak podobny? Twórca moda musiał pójść na kompromis, bo jednak trzeba było osiągnąć w miarę realistyczny efekt. Twarz aktora w grze ma więc podobne cechy fizyczne, choć nie jest czymś w stylu „bezpośredniego skanu” facjaty Pascala. Lepsze to niż nic, nie?

Problem w tym, że mod zablokowany jest za paywallem na Patreonie twórcy. Nie mam pojęcia, czy kiedykolwiek stanie się dostępny dla wszystkich. Z drugiej strony uważam, że to tylko kwestia czasu, aby jakiś inny moder dodał do gry twarze aktorów z serialu i to za darmo. Na razie jednak musimy poczekać, bo moderom średnio chce się dłubać przy grze, która okazała się technologiczną katastrofą.

Port okazał się „koszmarem” graczy PC, którzy regularnie naśmiewają się z błędów czy kuriozalnych bugów. Naughty Dog obiecało, że naprawi grę. Wciąż czekamy na jakąś większą aktualizację. Dobra wiadomość jest taka, że Steam wydłużył czas dokonywania zwrotów za problematyczny tytuł.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie