Resident Evil 3 Remake w starciu z oryginałem i odświeżonym RE2. Porównanie

Dopiero co mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun Resident Evil 3 Remake, w którym szalał sam Nemesis, a już wykorzystał to jeden z YouTube’rów, przygotowując fajne porównanie.

Kilkanaście godzin temu Capcom opublikował trailer Nemesis, pokazujący wspomnianego przyjemniaczka, lecz nie tylko. Otrzymaliśmy pierwszy rzut na odświeżonego Huntera, zobaczyliśmy też pierwsze spotkanie Jill z Carlosem czy Nikolai.

YouTube’r posługujący się nickiem Cycu1 postanowił odpalić oryginalnego Resident Evil 3 i sprawdzić, jak wspomniane sceny wypadają na tle remake’u. Nie chodzi tylko o kwestie wizualne, lecz same miejsca spotkań. Jak wiadomo, Capcom nie zamierza trzymać się oryginału kurczowo i w nowej wersji znajdzie się wiele zmian oraz luźnych interpretacji wydarzeń.

Dodatkowo możemy spojrzeć na porównanie graficzne bohaterów oraz porównanie wejścia do posterunku policji w Raccoon City z tym, które widzieliśmy w RE2 Remake.

Data premiery Resident Evil 3 Remake została zaplanowana na 3 kwietnia 2020 roku. Wtedy to tytuł zawita na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Chronimy się przed spamem, dlatego prosimy, rozwiąż captcha zanim klikniesz WYŚLIJ: