Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 3 Remake w starciu z oryginałem i odświeżonym RE2. Porównanie

Dopiero co mogliśmy zobaczyć nowy zwiastun Resident Evil 3 Remake, w którym szalał sam Nemesis, a już wykorzystał to jeden z YouTube’rów, przygotowując fajne porównanie.

Kilkanaście godzin temu Capcom opublikował trailer Nemesis, pokazujący wspomnianego przyjemniaczka, lecz nie tylko. Otrzymaliśmy pierwszy rzut na odświeżonego Huntera, zobaczyliśmy też pierwsze spotkanie Jill z Carlosem czy Nikolai.

YouTube’r posługujący się nickiem Cycu1 postanowił odpalić oryginalnego Resident Evil 3 i sprawdzić, jak wspomniane sceny wypadają na tle remake’u. Nie chodzi tylko o kwestie wizualne, lecz same miejsca spotkań. Jak wiadomo, Capcom nie zamierza trzymać się oryginału kurczowo i w nowej wersji znajdzie się wiele zmian oraz luźnych interpretacji wydarzeń.

Dodatkowo możemy spojrzeć na porównanie graficzne bohaterów oraz porównanie wejścia do posterunku policji w Raccoon City z tym, które widzieliśmy w RE2 Remake.

Data premiery Resident Evil 3 Remake została zaplanowana na 3 kwietnia 2020 roku. Wtedy to tytuł zawita na PC, PlayStation 4 i Xbox One.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%