Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake. Tak wygląda z widokiem FPP lub statyczną kamerą

Resident Evil 2 Remake przyjął się doskonale, a moderzy już wzięli w obroty pecetową wersję gry. Dzisiaj możemy zobaczyć, jak horror prezentuje się w perspektywie z oczu postaci oraz klasycznie, czyli ze statyczną kamerą.

Wielu graczy jeszcze nie ukończyło Resident Evil 2 Remake, a już na horyzoncie pojawia się argument, by zagrać ponownie. Komu przypasowała kamera z oczu postaci, która została wprowadzona do serii wraz z Resident Evil 7, niedługo będzie mógł ustawić FPP w odświeżonej dwójce. Kto chciałby natomiast zagrać w remake’a klasycznie, ze statyczną kamerą jak w oryginale RE 2, powinien zerknąć na drugi z prezentowanych filmików.

Oba mody nie są jeszcze ukończone, lecz już teraz FPP oraz statyczne ujęcia prezentują się naprawdę nieźle. Szkoda, że Capcom nie wprowadził alternatywnych ustawień kamery w opcjach gry. Tak musimy liczyć na moderów, którzy często nadrabiają to, czego twórcy gier sami nie zdołali wdrożyć do rozgrywki.

Resident Evil 2 Remake – FPP


Resident Evil 2 Remake – statyczna kamera


Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się