Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake – jak zobaczyć prawdziwe zakończenie gry? Wyjaśniamy

Dzisiaj premiera Resident Evil 2 Remake, zatem szykuje się weekend pełen strachu. Nie myślicie jednak, że po pierwszym przejściu gry zobaczycie prawdziwe zakończenie historii.

Na początek ostrzegamy przed spoilerami, które co prawda w żadnym stopniu nie dotyczą fabuły, lecz jeśli chcecie dosłownie wszystko odkryć w Resident Evil 2 Remake na własną rękę, radzimy odpuścić dalsze czytanie tego newsa.

Resident Evil 2 Remake – scenariusze i prawdziwe zakończenie gry

Skoro dobrnęliście do tego akapitu, oznacza to, że spoilery Wam niestraszne. Tłumaczymy zatem, jak zobaczyć True Ending w Resident Evil 2 Remake.

Jak zaznacza serwis GearnukeResident Evil 2 True Ending jest widoczne po ukończeniu gry zgodnie z wizją dewelopera. Wspomniany serwis zaznacza, że istnieje pewna zauważalna różnica pomiędzy normalnym a prawdziwym zakończeniem, więc jeśli jesteś fanem serii Resident Evil, z pewnością będziesz chciał zobaczyć te drugie.

Zacznijmy od tego, że Capcom przygotował po dwa scenariusze dla Leona i Claire. Za pierwszym przejściem gry zaliczymy scenariusz A i po napisach końcowych odblokujemy w głównym menu nową opcję New Game – 2nd Run (Nowa Gra – drugi bieg). Daje ona nam dostęp do scenariusza B i dopiero po jego przejściu naszym oczom ukaże się prawdziwe zakończenie gry. Warto dodać, że nieważne przy tym, by ukończyć oba scenariusze tą samą postacią. Możemy zatem przejść grę najpierw jako Claire (scenariusz A), a następnie jako Leon (scenariusz B), lub odwrotnie.

Dajcie znać, czy odpaliliście już swoją kopię Resident Evil 2 Remake i czy zamierzacie zobaczyć prawdziwe zakończenie gry!

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się