Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake – Hunk i Tofu na świetnych ujęciach

Jak wiadomo nie od dzisiaj, Capcom udostępni w Resident Evil 2 Remake dodatkowych bohaterów, których prawdopodobnie odblokujemy po przejściu gry na odpowiednich warunkach. Spójrzcie, jak prezentują się Hunk oraz Tofu.

Resident Evil 2 Remake to również powrót Hunka i Tofu. Pierwsza postać to żołnierz korporacji Umbrella, którego krokami mogliśmy pokierować w oryginalnym Resident Evil 2 podczas misji The Fourth Survivor. Twaróg sojowy Tofu był natomiast dostępny w zadaniu The Tofu Survivor. Oba zadania dostawaliśmy po ukończeniu gry na odpowiednich warunkach i odznaczały się one dużym poziomem trudności. Tofu był wyposażony jedynie w nóż!

Capcom potwierdził jakiś czas temu, że Hunk i Tofu powrócą w pełnej chwale do Resident Evil 2 Remake. Nie wiemy dokładnie, na jakich zasadach bohaterowie zostaną udostępnieni, lecz prawdopodobnie dostaniemy ich – podobnie jak w starym RE 2 – po ukończeniu gry.

Poniżej znajdziecie materiały (screeny oraz trailer) prezentujące odświeżonego agenta firmy Umbrella oraz serek Tofu.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się