Resident Evil 2 Remake – darmowy dodatek do gry The Ghost Survivors zapowiedziany

Resident Evil 2 Remake – darmowy dodatek do gry The Ghost Survivors zapowiedziany
Filmiki z gier Gry za darmo Newsy PC Polecamy! PS4 XOne

Capcom zapowiada Resident Evil 2 The Ghost Survivors. To nowy tryb, który otrzymamy po premierze gry w ramach darmowego DLC.

Dopiero co przytaczaliśmy słowa reżysera Resident Evil 2 Remake (Kazunori Kadoi) i producenta gry (Yoshiaki Hirabayashi), którzy zostali zapytani o to, czy Capcom planuje jakiekolwiek dodatki do nadchodzącej gry. Odpowiedź nie była konkretna i sprowadzała się do tego, że Capcom obecnie rozważa sprawę dodatków, pozostawiając dla nich uchyloną furtkę. Jak się okazuje, furtka została otwarta na oścież.

Resident Evil 2: The Ghost Survivors zapowiedziane

Podczas dzisiejszego streamingu prezentującego Resident Evil 2 Remake (filmik poniżej), Capcom ogłosił The Ghost Survivors. Nowy tryb rozgrywki otrzymamy w ramach darmowego DLC, które zostanie udostępnione po premierze wraz z aktualizacja tytułu (konkretna data nieznana).

The Ghost Survivors pozwoli graczom przeżyć horror w skórze wielu postaci. Do wyboru będzie m.in. Robert „Bob” Kendo, właściciel sklepu z bronią w Raccoon City. Inną postacią w tym trybie jest Katherine, córka burmistrza. Co ciekawe, postacie z głównej gry – policjant Leon S. Kennedy oraz młoda Claire Redfield – nie zostały jeszcze potwierdzone jako grywalne w The Ghost Survivors.

Wiadomo też, że zapowiedziany tryb będzie posiadał wewnętrzny sklep, lecz bez mikropłatności. Uzbroimy się w nim za punkty, które mamy zdobywać podczas rozgrywki. Ponadto twórcy gry wspominają o losowości trybu The Ghost Survivors oraz pewnej powtarzalności. Jak do końca będzie wyglądała zabawa w Resident Evil 2: The Ghost Survivors? Tego jeszcze nie wiemy.

Przypominamy, że premiera Resident Evil 2 Remake już w tym tygodniu, 25 stycznia. Zagramy na komputerach PC oraz konsolach PlayStation 4 i Xbox One.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie