Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Resident Evil 2 Remake – czerwona sukienka Ady Wong i grywalna Sherry

W sieci pojawiły się nowe screeny z oczekiwanego Resident Evil 2 Remake. 

Na początku miesiąca Capcom zdradził, że w Resident Evil 2 Remake zobaczymy klasyczne kostiumy zarówno dla Leona Kennedy’ego, jak i dla Claire Redfield (filmik na samym końcu newsa). Stroje będą dostępne za darmo i będziemy mogli je odblokować podczas przechodzenia gry. Jak się teraz okazuje, nie tylko wspomniana para wystąpi po staremu.

Zerknijcie do galerii, gdzie wrzucamy świeże screeny z Resident Evil 2 Remake (dzięki allgamesdelta) potwierdzające, że również agentka Ada Wong pojawi się w odświeżonej dwójce w swoim klasycznym stroju, czyli czerwonej sukience. Możliwe, że również odblokujemy skórkę za free podczas przechodzenia gry.

Ponadto w galerii znajdziecie świetne ujęcie z Mr. X oraz zobaczycie, że również Sherry może być grywalną postacią. Ciekawe, jakie jeszcze niespodzianki skrywa przed nami Capcom.

Premiera Resident Evil 2 Remake została zaplanowana na 25 stycznia 2019 roku. Możliwe, że jeszcze w grudniu pojawi się demo gry do pobrania.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.7
Rated 2.7 out of 5
2.7 out of 5 stars (based on 71 reviews)
Excellent40%
Very good4%
Average1%
Poor1%
Terrible54%