Residen Evil 4 Remake, a może Dragon’s Dogma 2? Capcom rozpoczyna odliczanie

Resident Evil 4 - zrzut ekranu
PC PS4 PS5 Xbox Series Xbox Series S XOne

Capcom może wkrótce zaprezentować Residen Evil 4 Remake, Dragon’s Dogma 2 lub inny swój projekt. Firma rozpoczęła odliczanie do tajemniczej, istotnej zapowiedzi.

Capcom otworzyło specjalną stronę internetową, na której trwa odliczanie do nieokreślonego wydarzenia, najpewniej pokazu nowego projektu. Odliczanie powinno zakończyć się 21 lutego o godzinie 7:00 czasu polskiego. Wtedy właśnie Capcom powinno odkryć wszystkie karty.

Jakie wydarzenie zwiastuje wydawca? Tego nie wiemy, a opcji jest od groma. Fani japońskiego giganta z pewnością najbardziej oczekują Resident Evil 4 Remake i nie można wykluczyć, że to właśnie ta produkcja będzie obiektem eventu Capcom. Jeśli chodzi o resztę marki Resident Evil, nie wykluczałbym też prezentacji DLC do Village lub zapowiedzi nowej gry osadzonej w zombiaczym uniwersum.

Od dłuższego czasu wiemy też, że w produkcji może znajdować się Dragon’s Dogma 2, co sugerował jeden z reżyserów z Capcom. Kontynuacja udanego RPG jest obiektem plotek od bardzo dawna.

Sam design „zegara” odliczającego czas do ujawnienia pasuje jednak designem do gry Pragmata. Premiera nietypowej produkcji Capcom została niedawno opóźniona, ale kto wie, może w zamian otrzymamy prezentację rozgrywki?

Ostatnią z moim zdaniem wiarygodnych opcji jest ewentualna zapowiedź Street Fighter VI. Piąta odsłona kultowej serii bijatyk niedawno zakończyła swój ostatni sezon rozgrywek.

Ostatecznie możemy tylko gdybać na temat tego, co szykuje Capcom. Odpowiedź na pytania dotyczące pokazu poznamy za niecały tydzień.

Promocje

Zobacz wszystkie
Udostępnij:

Prawdziwy Gracz poleca się do polubienia

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie