Resident Evil Village - zrzut ekranu

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Resident Evil Village może otrzymać więcej niż jedno DLC

Capcom ogłosiło w czerwcu zeszłego roku, że w produkcji znajduje się rozszerzenie do Resident Evil Village. Teraz wygląda na to, że twórcy mogą szykować jeszcze więcej nowości.

Bardzo aktywny w temacie Resident Evil informator, Dusk Golem, przypomniał, że Capcom szykuje przynajmniej jedno płatne DLC do Village i najpewniej mowa tu o fabularnym rozszerzeniu. Dodatkowo przypomniał on, że Capcom potwierdzało w trakcie jednej z konferencji finansowych, że przygotowuje darmowe DLC do Resident Evil Village i Monster Hunter Rise. Jego zdaniem wskazuje to, że firma może przygotowywać więcej niż jedną paczkę nowości do gry.

Czym będzie płatne, a czym darmowe DLC? Tutaj możemy tylko gdybać. Dusk Golem wskazuje, że darmową nowością może być tryb VR, jednak nie jest to nic pewnego. W tej chwili nie ma żadnych poszlak wskazujących jasno na to, czym będą DLC do Village.

Sam fakt wydania więcej niż jednego dodatku do gry nie jest niczym nadzwyczajnym. Resident Evil 7 otrzymało aż 4 DLC, z czego jedno było darmowe. Dodatkowo gracze PlayStation mogli zapoznać się z wersją na PS VR. Choć nie wiadomo czy Village otrzyma aż tyle nowości, jest to jak najbardziej możliwe. Na konkrety musimy jednak zaczekać do czasu, aż samo Capcom zdecyduje się na uchylenie rąbka tajemnicy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%