Fani Lary Croft, w lutym zagracie w coś naprawdę wyjątkowego!

Ciekawy projekt dla wszystkich graczy zapatrzonych w pannę Croft.

Pisaliśmy już wiele razy o Tomb Raider The Dagger Of Xian, który jest remake’m drugiej części kultowej serii powstającym na Unreal Engine 4. Demo zostało już udostępnione i naprawdę warto w nie zagrać! Co ciekawe, powstaje jednocześnie remake Tomb Raider 3. Odpowiada za niego zupełnie ktoś inny (osoba skrywająca się za pseudonimem Heckler), a prace nad grą są prowadzone od 2014 roku.

Jak czytamy na łamach serwisu DSO Gaming, fanowski remake Tomb Raider 3 otrzymał nazwę The Adventures of Lara Croft i jest napędzany przez Unity Engine. Demo tytułu powinniśmy otrzymać w dniu najbliższych urodzin Lary, 14 lutego 2018 roku. Co wiemy o samej grze? Poniżej piękne screeny oraz szczegóły.

The Adventures of Lara Croft to remake kultowego Tomb Raider 3: The Lost Artifact i jak zaznacza Heckler, jego wersja jest mocno inspirowana takimi seriami/grami, jak Assassin’s Creed, The Jak i Daxter, Inside, Prince of Persia, Enslaved i The Last of Us.

Lara będzie tutaj niezwykle zwinna i oprócz korzystania z broni palnej, powalczy również wręcz. Nasza bohaterka będzie mogła wspinać się po budynkach, klifach oraz drzewach. Będzie chodzenie po linie, nurkowanie i jak możemy zobaczyć na screenach, nawet jazda na koniu. W grze pojawią się również pojazdy takie jak quady, kajak, snowboard, sportowy motocykl czy skuter wodny. Słowem – na bogato.

Wreszcie, wrogowie będą mądrzejsi niż w oryginalnym Tomb Raider 3. Będą chować się za przeszkodami, strzelając mają zwracać uwagę na stan magazynku w broni (możliwość skończenia amunicji) i tak jak Lara będą mogli wpaść w pułapkę terenową.

Oby The Adventures of Lara Croft zostało doprowadzone do końca. Czekamy na kolejne szczegóły i wypatrujemy dema!

Darek Madejski

Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.