Remake Tomb Raider 2 - Lara Croft na quadzie

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.

0 komentarzy

Lara Croft dosiada quada w Tomb Raider 2 Remake. Nowy gameplay

Remake Tomb Raider 2 otrzymał nowy materiał z rozgrywki. Twórca fanowskiego projektu zaprezentował postępy w produkcji odświeżenia.

Starsze odsłony Tomb Raider mają do dziś oddaną rzeszę fanów. Niektórzy z nich pracują nawet nad odświeżeniami dawnych produkcji i być może pamiętacie, jak podzieliliśmy się z Wami informacją o fanowskim projekcie mającym na celu odnowić drugie przygody Lary Croft. Remake Tomb Raider 2 rozwija się zgodnie z planem i jego twórca udostępnił kolejne wieści odnośnie postępów.

Nicobass wrzucił na swój kanał YouTube nagranie z rozgrywki. Widzimy na nim przejażdżkę quadem oraz kawałek otoczenia, po którym przyjdzie poruszać się Larze Croft. Sam model jazdy prezentuje się całkiem dobrze, choć animacje quada zdecydowanie wymagają jeszcze trochę poprawek.

Mimo tego problemu, grafika robi bardzo dobre wrażenie jak na amatorski projekt fana. Jestem bardzo ciekaw, kiedy odświeżone TR2 ujrzy światło dzienne w pełnej formie. Choć przełożenie całej gry z 1997 roku na nowy silnik to bardzo trudne zadanie, Nicobass ewidentnie ma talent i radzi z tym sobie bardzo dobrze.

Jeśli chcecie sprawdzić ten remake na własną rękę, w tym miejscu znajdziecie linki do pobrania wersji demo. Projekt jest już na zaawansowanym etapie rozwoju, ale potrzeba jeszcze sporo czasu, zanim zostanie ukończony. Jego aktualny stan i tak może robić spore wrażenie.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%