Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Remake Mafii pozwoli dostosować zachowanie policjantów

Stróże prawa z Mafii doprowadzili niejednego gracza do szewskiej pasji. Autorzy z Hangar 13 ujawnili, że w reprodukcji tytułu będziemy mogli wybrać stopień agresywności funkcjonariuszy.

Jednym z najbardziej frustrujących momentów w pierwszej Mafii było to, że niebiescy panowie robili krzyk o praktycznie wszystko, organizując pościgi za nawet najmniejsze przewinienia. Okazuje się, że w remake’u poziom upierdliwości policjantów ma podlegać regulacjom – o tym, jak bardzo uporczywi będą funkcjonariusze, zadecyduje sam gracz.

Szef studia Hangar 13 Haden Blackman w rozmowie z USGamer wyjawił, że w zależności od tego, jaki ogólny poziom trudności wybierzemy, stróże prawa będą reagowali inaczej na nasze przewinienia. Tym sposobem po raz pierwszy będzie można zmusić policjantów do dotąd nieznanej im pobłażliwości.

O tym, że Mafia doczeka się remake’a, wiemy już od pewnego czasu: w maju 2K oraz Hangar 13 zapowiedziały trylogię, na którą składają się Mafia: Definitive Edition, Mafia 2: Definitive Edition oraz Mafia 3: Definitive Edition. Druga i trzecia część trafiły niedawno do graczy w formie remasterów; co dotyczy pierwszego tytułu, to zadebiutuje on jako pełnoprawny remake na PC, PS4 i Xboksie One 28 sierpnia.

Mafia: Definitive Edition zaoferuje rozgrywkę w 4K i HDR. Gra będzie nie tylko ładniejsza, lecz również większa i bogatsza od oryginału – dodane zostaną nowe mapy i wątki fabularne.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się