Remake Final Fantasy 7 na PC – gra może wkrótce otrzymać wyczekiwany port

0 komentarzy

Wygląda na to, że Final Fantasy 7 może w końcu trafić na PC. Square Enix opublikowało bardzo sugestywny wpis, który może zdradzać powstanie portu na komputery osobiste.

Fani marki Final Fantasy będą mieli ręce pełne roboty przez następne lata. FFXVI zapowiada się bardzo ciekawie, Square coraz chętniej dzieli się nowinkami odnośnie drugiej części FF7 Remake, a w sieci pojawiają się spekulacje odnośnie portu słynnego odświeżenia na komputery osobiste i inne platformy.

Tym razem sami deweloperzy mogli dać nam znać, że konwersja na PeCety i inne konsole już jest w drodze. Na jednym z oficjalnych profili Square Enix pojawiło się zaproszenie na wirtualny koncert z Final Fantasy 7 Remake. Nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie nietypowe tło, na którym wystąpił deweloper.

Na drugim planie możemy dostrzec bardzo intensywnie podświetlonego PeCeta oraz grę (lub cutscenkę) uruchomioną w zaskakująco wysokiej płynności. Wnioski nasuwają się same, nieprawdaż?

Koncert ma odbyć się 13 lutego i możliwe, że to właśnie na tym wydarzeniu doczekamy się ujawnienia dodatkowych portów gry. Mile widziana byłaby również aktualizacja na nową generację konsol, która zapewne również znajduje się w produkcji.

Oczywiście równie dobrze może to być jedynie żart lub niedopatrzenie Square Enix, ale bądźmy realistami. Wątpliwe, aby tak ustawione tło było całkowitym przypadkiem lub celowym wprowadzeniem graczy w błąd.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się