Final Fantasy 7 Remake

Final Fantasy 7 Remake 2 – twórcy dzielą się informacjami o świecie gry

0 komentarzy

Jeden z deweloperów pracujących nad Final Fantasy 7 Remake 2 zdradził kilka informacji o świecie gry. Tytuł ma być wypełniony szczegółami.

Odświeżenie Final Fantasy 7 było naprawdę świetną produkcją. Deweloperzy podeszli z odpowiednim szacunkiem do materiału źródłowego i zapewnili graczom nostalgiczną podróż w fenomenalnym wydaniu. Produkcja błyszczała zarówno pod względem oprawy jak i rozgrywki, co zagwarantowało jej bardzo ciepłe przyjęcie.

O kontynuacji remastera wiemy póki co bardzo niewiele, ale twórcy postanowili podzielić się paroma ciekawostkami na temat świata gry. Final Fantasy 7 Remake 2 będzie kontynuował dotychczasowy plan działania deweloperów.

Tworząc FF7R zdecydowaliśmy, że cała gra będzie rozgrywać się w Midgar, w którym stworzyliśmy realistyczny świat. Na przykład w oryginalnej grze tak naprawdę nie miałeś pojęcia, jak wyglądałoby patrzenie w górę z punktu widzenia slumsów, ale byliśmy to w stanie zwizualizować w remake’u. W drugiej części chcemy wziąć tego typu detale i pozwolić użytkownikom, aby doświadczyli tego podobnie jak w Midgar, ale z resztą świata (obecnego w grze – przyp. red. ).

– powiedział Naoki Hamaguchi w trakcie panelu CEDEC+ Kyushu 2020

Na tym nowe informacje się kończą. Na bardziej obszerną prezentację produkcji będziemy musieli poczekać jeszcze dłuższą chwilę, ale chyba warto. Pierwsza odsłona remake’u była świetną grą i Square raczej utrzyma poziom jakości.

Jakub Stremler

Popkulturowy kombajn lubujący się w literaturze weird fiction, filmowych horrorach, dobrej muzyce i grach wszelkiego rodzaju. Po godzinach studiuje game design i pielęgnuje pasję do sportu.
Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się