Dagmara Kottke

Z wykształcenia dziennikarz, z zamiłowania jeszcze bardziej. Fanka słabej literatury i maskotek ze zniesmaczonym wyrazem twarzy.

0 komentarzy

Red Dead Redemption – powstaje remake na silniku drugiej części? [POGŁOSKA]

Zdaniem anonimowego informatora, Rockstar pracuje nad reprodukcją pierwszej odsłony cyklu o Dzikim Zachodzie. Tytuł ma trafić do graczy już za rok.

O remake’u Red Dead Redemption plotkuje się już od dawna; teraz temat powraca za sprawą anonimowego użytkownika forum 4chan. Internauta pisze, że gra trafi na PC i konsole nowej generacji PS5 i Xboksa Series X już w pierwszej połowie 2021. Zapowiedzi tytułu możemy spodziewać się już niedługo.

Według anonimowego forumowicza, remake powstanie na silniku drugiej części serii i otrzyma parę konkretnych ulepszeń, takich jak usprawnienia w łowieniu ryb i polowaniu. Możliwe, że twórcy dodadzą też nowe misje. Produkcja nie otrzyma za to trybu online.

Co więcej, anonim wyjawił też co nieco na temat GTA 6. Jego zdaniem, na prezentację tytułu poczekamy jeszcze długo: szósta odsłona serii nie zostanie wyjawiona przed latem 2022.

Oczywiście należy pamiętać, że wszystkie te informacje, jakkolwiek interesujące, są nieoficjalne – tym bardziej, że zostały przedstawione przez anonimowego użytkownika, który na dodatek nie podaje żadnego źródła swojej wiedzy.

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się