Darek Madejski

Wychowany na Amidze i pierwszej odsłonie PlayStation. Do dziś często sięga po hity z lat 90.

0 komentarzy

Red Dead Redemption debiutuje na Xbox One. Dodatki pobierzesz za darmo!

Samą grę można natomiast dostać za niecałe 25 zł.

Studio Rockstar obiecało i słowa dotrzymało – od teraz Red Dead Redemption możemy uruchomić na konsoli Xbox One w ramach funkcji wstecznej kompatybilności. Oznacza to, że jeśli wcześniej kupiliśmy grę na X360 w wersji cyfrowej lub pudełkowej, możemy zagrać w ten tytuł na obecnej generacji bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Jeśli nie posiadamy natomiast Red Dead Redemption w wersji na last-gena, należy wydać kilka dyszek i zaopatrzyć się w grę odwiedzając Xbox Store. Warto, ponieważ drogo nie jest. Tytuł kosztuje niecałe 35 zł, a jeśli opłacamy abonament Gold, wydamy na niego jedynie 24,75 zł. Jak za grę takiego formatu, to naprawdę okazyjna cena.

Kolejna dobra wiadomość jest taka, że dodatki do trybu sieciowego Red Dead Redemption pobierzecie z Xbox Store za darmo. Wśród nich znajdziemy DLC Myths and Mavericks

Dodatek Myths and Mavericks oferuje rozszerzenie świata Read Dead Redemption, w trybie dla wielu graczy. Walcz z przeciwnikami na 11 nowych mapach, takich jak zaśnieżony region Cochinay, wojskowa twierdza El Presidio, czy osada górnicza w Gaptooth Breach. W trybie dla wielu graczy, wcielisz się w postacie z historii dla jednego gracza, takie jak Landon Ricketts, Drew MacFarlane, Wujek, Javier Escuella, Kapitan Vincente De Santa, Zastępca Eli, Zastępca Jonah oraz Nastas. Dodatek działa również z pełną wersją Undead Nightmare.

… czy Pakiet Kłamcy i Kanciarze:

Sieciowy świat Red Dead Redemption znów się rozrasta dzięki pakietowi Kłamcy i Kanciarze. Wyzywaj znajomych na wyścigi konne, spróbuj swojego szczęścia w wieloosobowym pokerze lub kościach albo staw czoła wrogom w nowym trybie Twierdzy. Roznoś swoich wrogów za pomoca nowego wybuchowego karabinu. Oczyść kilka nowych kryjówek gangów i terenów łowieckich w trybie wolnej rozgrywki.

Zamierzacie zagrać na Xbox One w Red Dead Redemption?

Rejestracja konta

Dołącz do grona użytkowników Planety Gracza

Chcesz brać udział w konkursach, wygrywać nagrody i wiedzieć o najnowszych premierach jako pierwszy? Zarejestruj się i dołącz do naszej społecznośći.
Rejestrując się, akceptujesz regulamin naszego serwisu

Masz już konto? Zaloguj się

2.9
Rated 2.9 out of 5
2.9 out of 5 stars (based on 79 reviews)
Excellent43%
Very good5%
Average3%
Poor1%
Terrible48%