Red Dead Redemption 2 na PS5 i Xbox Series X/S w drodze? Nieoficjalne wieści

Take-Two Interactive - grafika promująca Red Dead Redemption 2 z twarzą głównego bohatera i pistoletem w jego ręce
Newsy PS5 Xbox Series

Zapewne fani Red Dead Redemption chcieliby usłyszeć o kolejnej odsłonie serii, ale na to jest jeszcze za wcześnie. Możliwe jednak, że druga część gry trafi niebawem na current-geny.

RDR2 zadebiutowało na PlayStation 4 i Xboksie One w 2018. Rok później produkcja doczekała się wersji pecetowej. Parę lat to w branży gamingowej dużo, a mimo to tytuł jakoś za bardzo się nie zestarzał. A jednak miło byłoby, gdyby poza kolejnymi próbami odświeżania GTA Rockstar uczynił też coś w kwestii gry o kowbojach. Na przykład stworzył wersję na PS5 i Xboksa Series X/S. Nowy przeciek od branżowego informatora AccountNgt sugeruje, że RDR2 ma wkrótce doczekać się current-genowego wydania.

Jak podaje kilka zagranicznych portali – w tym Screenrant.com – leaker niedawno zamieścił na Twitterze wpis, w którym twierdzi, że RDR2 w wersji na PS5 i Xboksa Series X/S „nadchodzi”, choć „nie ma do powiedzenia wiele na ten temat”. Wpis zniknął z Twittera, ale w internecie przecież nic nie ginie – media szybko podchwyciły temat.

AccountNgt w przeszłości dzielił się już informacjami dotyczącymi gier takich jak chociażby Hogwarts Legacy czy Star Wars Eclipsei te przecieki się sprawdziły. Co więcej, ten sam autor publikował wiadomości o zakupie Bungie przez Sony zanim to stało się modne. To trochę uwiarygadnia przeciek, niemniej i tak należy podejść do niego z rezerwą – w końcu to nadal tylko nieoficjalna wieść.

Udostępnij:

Podobne artykuły

Zobacz wszystkie